Aktualności 2013r.

Aktualności 2013r.

Dodano 12.11.2013

Zajęcia indywidualne

Nie masz czasu na to, aby ćwiczyć z grupą? Masz nienormowany czas pracy i trudno Ci z wyprzedzeniem zaplanować wolny czas? Jeśli tak, wcale nie musisz rezygnować z kursu samoobrony. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy możliwość wzięcia udziału w indywidualnych zajęciach z trenerem. Dzięki temu, będziesz trenował wtedy, kiedy masz czas, bez obawy o to, że ominą Cię zajęcia i pozostaniesz daleko w tyle za grupą. Treningi indywidualne samoobrony, to możliwość jeszcze bardziej precyzyjnego skupienia się na Tobie, Twoich umiejętnościach oraz postępach, których już dokonałeś. To więcej okazji do tego, aby przełamywać swoje bariery i ograniczenia, wchodząc na coraz to wyższe poziomy.

 

Dodano 12.10.2013

W ubiegłą sobotę, w Szczecinie, odbyło się seminarium z czołowym instruktorem CheckMat’u w Europie – Chico Mendesem. Nasz klub reprezentowała kilkuosobowa grupa. Seminarium okazało się dla naszego klubu szczególnie ważne, nasz główny trener Marcin Kabat otrzymał z rąk Chico brązowy pas. Dziękujemy Jarkowi i Marcinowi za wspaniałą organizację Seminarium oraz możliwość poznania takiej gwiazdy BJJ ja Chico Mendes.

 

Dodano 05.10.2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano 31.07.2013

NOWY NABÓR do sekcji
Brazylijskiego jiu jitsu oraz Krav Maga – Kapap

Myślisz o rozpoczęciu przygody ze sportami walki? Szukasz aktywności, w której ciągle można się rozwijać? Chcesz zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość?
Nie czekaj! Przyjdź! Do 10-go września każda nowa osoba ma okazję trenować z nami ZA DARMO!

Dodatkowo dla tych którzy przyprowadza osobę towarzyszącą zniżka 50% na karnet miesięczny.

Już TERAZ mamy przyjemność zaprosić Cię na NOWĄ salę treningową klubu ANAKONDA POZNAŃ przy ul. Jackowskiego 22 (wejście od tyłu budynku).
150 m2 maty, wszelaki sprzęt przydatny w treningu samoobrony (tarcze, worki treningowe, atrapy broni, kaski, drążki, skakanki), profesjonalna kadra instruktorów, a przede wszystkim dobra atmosfera, zapewnią Ci idealne warunki treningu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano 04.07.2013

Przygotowania nowego obiektu na salę treningową

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano 01.07.2013

Czy wiecie, że badania naukowców potwierdziły, że osoby aktywne zazwyczaj są bardziej opanowane, wydajni i kreatywni?

Ponadto lepiej sypiają, mniej się męczą i rzadziej są znudzeni, nie poddają się depresjom i codziennym trudnościom.
Co się z tym wiąże dłużej zachowują szczupłą młodzieńczą sylwetkę, częściej budzą sympatię, a ich wygląd jest miarą życiowego sukcesu.
Wysiłek fizyczny nie tylko poprawia poprawia samopoczucie, ale także sprawia, że jesteśmy w lepszej kondycji i bardziej optymistyczni.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze sportem, ale nie wiesz od czego zacząć?
Zapraszamy na treningi www.bjj-poznan.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano 16.06.2013

Z radością informujemy, że od 1 lipca dołączyliśmy do grupy vice mistrzów świata z 2013 CHECKMAT.
Naszym głównym trenerem jest Francisco Ramos Mendes Neto, na pierwsze seminarium przyjedzie do Polski już 12.10.2013 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano 06.06.2013

Anakonda Poznań Team 🙂

Rozpoczynając treningi w Anakondzie dostajecie szansę rozwoju na wielu płaszczyznach. Możliwe, że wielu z was myślało o poprawie swojej kondycji, zwiększeniu silnej woli i pewności siebie, może niektórzy z was marzyli o idealnej sylwetce, lub o nabyciu umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji i wychodzeniu z każdej opresji. To wszystko jest w zasięgu ręki. Dzięki nam nie tylko zrzucicie niepotrzebny balast i zwiększycie siłę swoich mięśni. Damy Wam możliwość poznania wielu nowych osób i miejsc, ale również szansę rywalizacji na najwyższym poziomie. Wystarczy zacząć trenować:)

 

 

 

 

 

 

Dodano 08.06.2013

Darek Poniatowski wywalczył pierwsze miejsce w kategorii 82,3 na OPEN GI w Luboniu

Dodano 12.05.2013

SUKCES ZAWODNIKÓW ROCHA JIU JITSU NA NAGA GRAPPLING CHAMPIONSHIP

ŁUKASZ CZAJKOWSKI – złoto NO GI – zloto GI
DAMIAN KASPROWICZ – srebro NO GI złoto GI
ALEX KOCH – złoto GI złoto NO GI
PIOTR JANICKI srebro – NO GI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRATULACJE !!!;)

Dodano 13.04.2013

W sobotę, 13.04.2013, w naszym klubie odbyło się seminarium poświęcone Judo. Swoją wiedzę przekazywał nam Dariusz Migdałek (2 dan Judo, purpurowy pas Jiu Jitsu).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano 14.04.2013

W ostatnią sobotę jeden z naszych zawodników, Tomasz Mikołajczyk, wywalczył brązowy medal w X Turnieju Eliminacyjnym Okręgu Wielkopolskiego do Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym. W konkurencji kumite seniorów stoczył 6 pojedynków, z czego 5 wygrał.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano 08.04.2013

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności walki w stójce zapraszamy na SEMINARIUM JUDO, które odbędzie się u nas w najbliższą sobotę!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano 23.03.2013

23 MARCA NA MP ADCC CHŁOPAKI Z ROCHA TEAM’U WYWALCZYLI 4 MEDALE:

1.ALEX KOCH JUNIORZY DO 66KG 1 MIEJSCE
2.OLEK LITWIŃSKI JUNIORZY +91KG 1 MIEJSCE
3.KRZYŚ KALINOWSKI -100KG 1 MIEJSCE
4.MATEUSZ GRAMZA -100KG 2 MIEJSCE

 

 

KOLEJNEGO DNIA, NA PUCHARZE POLSKI W GRAPPLINGU, W NASZYM MEDALOWYM KOSZYKU WYLĄDOWAŁO SREBRO PIOTRA SKWARNY ORAZ DWA BRĄZY KAMILA KIELKA ORAZ MATEUSZA EMCHE!

GRATULACJE!!!

 

Dodano 09.03.2013

Anakonda na Gold Team Open Polish Championship IV:
Wielki sukces Marcina Rosika, trenującego w naszej poznańskiej filii Rocha JJ od DWÓCH miesięcy. Zajął trzecie miejsce, po drodze wygrywając walkę w świetnym stylu kończąc przeciwnika odwrotnym trójkątem z dosiadu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano 24.02.2013

Dorota Norek (biały pas Anakonda poznań/Rocha JJ) zdobyła SREBRO na mistrzostwach Polski No Gi!

Dodam, że walczyła w wyższej kategorii wagowej, i nie było podziału na stopnie zaawansowania! W walce finałowej przegrała z Anną Ranoszek (niebieski pas strefy walki), która zwykle poddaje swoje przeciwniczki i wygrywa większość turniejów. Dorota chociaż była lżejsza i znacznie mniej doświadczona przegrała z Anią na punkty. Gratulacje! To naprawdę wielki sukces.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano 24.02.2013

W ostatni piątek czterech naszych zawodników wybrało się do głównej siedziby Rocha JiuJitsu Team Poland w Szczecinie. Od godziny osiemnastej trenowaliśmy pod okiem trenera Jarosława Kocha, było trochę sparingów i wiele pomocnych uwag i wskazówek. Kolejnego dnia odbył się trening crossfit, a później międzyklubowe randori judo, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
http://www.youtube.com/watch?v=kouWELU2Ac0

Dodano 03.01.2013

Rozpoczynając treningi w Anakondzie dostajecie szansę rozwoju na wielu płaszczyznach. Możliwe, że wielu z was myślało o poprawie swojej kondycji, zwiększeniu silnej woli i pewności siebie, może niektórzy z was marzyli o idealnej sylwetce, lub o nabyciu umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji i wychodzeniu z każdej opresji. To wszystko jest w zasięgu ręki. Dzięki nam nie tylko zrzucicie niepotrzebny balast i zwiększycie siłę swoich mięśni. Damy Wam możliwość poznania wielu nowych osób i miejsc, ale również szansę rywalizacji na najwyższym poziomie. Wystarczy zacząć trenować:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *