O klubie

Klub Anakonda Poznań / Unia Jiu Jitsu

Zapraszamy na zajęcia Brazylijskiego Jiu Jitsu, Submission Fighting , Kapap & Krav Maga. Treningi przeznaczone są dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze sportem jak i również ją kontynuować.

Jeśli zależy Ci, aby poprawić swoją kondycję, siłę fizyczną i wytrzymałość przyjdź do Nas i aktywnie spędź swój wolny czas! Zapraszamy każdego bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej!


Profesjonalny sprzęt

Zajęcia odbywają się na sali wyłożonej matami tatami o powierzchni 150 m2, do dyspozycji mamy również wszelakiego rodzaju sprzęt taki jak: atrapy broni, noży, pałek teleskopowych, piłki fitness, skakanki, tarcze, kaski bokserskie, worki bokserskie i wiele innych.

Zaświadczenia lekarskie

Osoby zainteresowane trenowaniem w naszym klubie zobowiązane są do uzyskania zaświadczenia od lekarza o braku przeciwskazań do podjęcia treningów (sztuk i sportów walki), w przypadku braku takiego zaświadczenia podejmują one treningi na własną odpowiedzialność. Instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne urazy lub uszkodzenia ćwiczącego, jego ubioru, sprzętu do ćwiczeń lub innych cennych rzeczy.

about-img

UNIA JIU JITSU

Zrzeszającą polskie kluby BJJ

Skład założycielski: Jarosław Koch, Marcin Koch, Maciej Studziński, Marcin Kabat, Mariusz Wowra, Grzegorz Bieganski, Tomasz Pogocki, Adrian Mazur, Tomasz Jabłonka.

  • 100%
    Rekomendacji
  • 100%
    Zadowolonych Klientów

Nasi Trenerzy

trainer1

Marcin Kabat

Czarny pas BJJ, Czarny pas Kapap&Krav Maga I dan
trainer2

Michał Stefański

Czarny Pas JUDO
trainer3

Marcin Koch

Czarny pas BJJ / Czarny pas w judo (II DAN)
trainer4

Jarosław Koch

Czarny pas BJJ / Czarny pas judo (II DAN)